Novinky
 • Máme novú HAWAII :-)

  Po problémoch s dodávkami HAWAIIskej kávy máme pre vás dobrú správu.

  Podarilo sa nám zazmluvniť nový druh Havajskej kávy Hawaii Kauai Peaberry PARADISE MEADOWS.

  Ak ste fanúšikom Hawajskej kávy, určite nebudete sklamaný.

  Nechajte si chutnať!

  Viac

 • Nové druhy kávy
  Pridali sme do ponuky dve veľmi chutné kávy. Prvou je Nicaragua SHG EP. Druhou je Cuba Altura Lavado, ktorá sa okamžite stala mojím favoritom. Táto kubánska káva má veľmi plnú chuť. Po prvom dúšku tejto skvelej kubánskej kávy som mal pocit, ako keby jej chuť tlačila na môj jazyk zo všetkých strán. Vrelo vám ju odporúčam!
  Viac

 

Na festival Pohoda 2011 sme prišli s COFFEE CARAVANom, ktorý je prispôsobený na prípravu výborného pressa, ale aj našej novinky arabskej kávy pripravovanej v horúcom piesku. Do ponuky sme uviedli arabské korenené kávy s anízom, kardamónom a klinčekom.

K nášmu COFFEE CARAVANu sme postavili veľký stan, kde sme ponúkali k vynikajúcej káve aj vodné fajky a maľovanie na vaše nahé telá henou. Atmosféra bola veľmi uvolnená a stan stále plný.

Ďalšie akcie nášho COFFEE CARAVANu môžete sledovať na našej Facebook stránke. Ak si nás "lajknete", dozviete sa, kedy budeme vo vašom okolí ponúkať skvelú arabskú kávu, plantážnu arabicu, alebo našu prémium 100% arabica kávovú zmes el Barista.

 

Ak máte typ na akciu, kde by sme nemali chýbať,
prípadne po našej prítomnosti vyslovene túžite, dajte nám vedieť!